Agnieszka Kuczyńska - poznaj mnie

Witaj w Świecie Treści!

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska i wierzę, że życie jest przygodą dla odważnych. W 2016 poczułam, że nie żyję tak, jak chcę – stoję w miejscu, nie rozwijam się i brakuje mi przestrzeni. Zwolniłam się ze stabilnej, ale frustrującej pracy. Nie mając oszczędności poleciałam na Maltę z biletem w 1 stronę. Przez pół roku wsłuchiwałam się w siebie, szukając własnej drogi. Nabrałam wiatru w żagle, wróciłam i zmieniłam swoje życie.

Uważam, że każda z nas ma Supermoc, którą powinna wykorzystać, żyjąc na własnych zasadach, spełniając marzenia i stając się najlepszą wersją siebie. Po wielu latach intensywnej pracy zrozumiałam, że work-life balance jest podstawą szczęśliwego życia. Gdy rezygnujesz z nieskutecznej komunikacji i tworzenia treści, które nie wspierają Twojego biznesu, zaczynasz pracować mniej i osiągać lepsze efekty. Sprawdź sama!

Wspieram Kobiety, które rozwijają małe marki online i czują, że stać je na więcej. Chciałyby wyróżnić się spośród konkurencji, zamienić obserwatorów w Klientów, działać strategicznie i stawiać zdrowe granice w biznesowych relacjach. Pragną pracować mniej, a zarabiać więcej, mieć czas na realizację pasji, odkrywanie nowych miejsc i leniwe popołudnia z książką w ręku.

Szukasz odpowiedniego kierunku? Niczym przewodniczka, poprowadzę Cię za rękę przez skomplikowany Świat Treści w biznesie, skuteczną komunikację i budowanie spójnego wizerunku w sieci, który podkreśli Twoje mocne strony, zachwyci Klientów i pozwoli Ci sprzedawać bez poczucia “wciskania”

Skończyłam Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warszawskim, broniłam pracę magisterską z marketingu online dla małej firmy, przez 9 lat pracowałam w sprzedaży usług osiągając świetne wyniki i prowadziłam firmowe profile w mediach społecznościowych. Przez 3 lata byłam zastępcą kierownika, ale nie czułam się spełniona. Największą radość sprawiało mi szkolenie nowych pracowników, obserwowanie ich rozwoju. Słowa “To Ty nauczyłaś mnie wszystkiego” dodawały mi skrzydeł. Motywowałam koleżanki do zmiany pracy, otwierania własnych firm. Byłam dumna, gdy mówiły “Dziękuję, że pokazałaś mi, że można żyć inaczej”. Przez ponad 10 lat prowadzenia bloga Całe Życie w Podróży, zainspirowałam dziesiątki czytelniczek do wyruszenia w podróż życia, stworzenia własnego miejsca w sieci i życia w zgodzie ze sobą. To mnie napędza do działania, a sukcesy innych Kobiet cieszą jak własne. 

Prywatnie kocham morze, kolor niebieski, smaki i styl życia krajów położonych na południu Europy. Kupuję lokalnie i wspieram marki zrodzone z pasji.

Sprawdź workbook, który odmieni wizerunek Twojej marki

Opinie moich Klientek