Nazywam się Agnieszka Kuczyńska i wierzę, że życie jest przygodą dla odważnych. W 2016 poczułam, że nie żyję tak, jak chcę. Z dnia na dzień zwolniłam się ze stabilnej pracy, która nie dawała mi spełnienia. Spakowałam walizkę i kupiłam bilet w 1 stronę na Maltę. Przez pół roku wsłuchiwałam się w siebie. Zrozumiałam, jak chcę żyć.

Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstał Świat Treści, który pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze.

Workbook strona o mnie oferta specjalna

W czasie pandemii uznałam, że nie mogę dłużej czekać z otwarciem firmy i życiem na własnych zasadach. Profil na Instagramie założyłam pod koniec maja, a 02.07 zarejestrowałam firmę. Od początku miałam Klientki pozyskane dzięki świadomej komunikacji, budowaniu zaufania i wizerunku specjalisty. Wiedziałam co oferuję, komu oraz jaką wartość moja praca daje. Obserwowałam, modyfikowałam i zmieniałam. Tego uczę moje Klientki i pomagam im zarabiać lepiej.

Uważam, że każda z nas ma Supermoc, którą powinna wykorzystać, żyjąc na własnych zasadach, spełniając marzenia i stając się najlepszą wersją siebie. Po wielu latach intensywnej pracy na etacie zrozumiałam, że work-life balance jest podstawą szczęśliwego życia. Gdy rezygnujesz z nieskutecznej komunikacji i tworzenia treści, które nie wspierają Twojego biznesu, zaczynasz pracować mniej i osiągać lepsze efekty. Sprawdź sama!

Wspieram Kobiety, które rozwijają małe marki online i czują, że stać je na więcej. Chciałyby wyróżnić się spośród konkurencji, zamienić obserwatorów w Klientów, działać świadomie i stawiać zdrowe granice w biznesowych relacjach. Pragną pracować mniej, a zarabiać więcej. Mieć czas na realizowanie pasji i popołudnia z książką w ręku. Budują swoje marki bez strategii, testując ciągle nowe pomysły, kupując ebooki i kursy. Zamiast wiedzieć więcej, gubią się w gąszczu sprzecznych informacji, tracą czas na tworzenie postów które przechodzą bez echa a ich profile w mediach społecznościowych stoją w miejscu. Czują żal i frustrację, zostając z poczuciem zmarnowanego czasu.

Szukasz odpowiedniego kierunku? Niczym przewodniczka, poprowadzę Cię za rękę przez skomplikowany świat treści w biznesie. Pomogę Ci zbudować mocne fundamenty marki, stworzyć skuteczną komunikację i zadbać o spójny wizerunek w sieci. A wszystko po to, żebyś naprała pewności siebie i zrozumiała, co Cię wyróżnia, do kogo kierujesz swoją ofertę i bez problemu docierała do swoich Klientów. Zatrzymywała ich uwagę, zachwycała komunikacją i skuteczniej sprzedawała. Bez poczucia wciskania, autentycznie i zgodnie z Twoimi wartościami.

Skończyłam Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warszawskim, pisałam pracę magisterską z marketingu online dla małej firmy. Przez blisko 10 lat pracowałam w sprzedaży usług na bardzo konkurencyjnym rynku osiągając świetne wyniki. Największą radość sprawiało mi jednak szkolenie nowych pracowników, obserwowanie ich rozwoju. Słowa “To Ty nauczyłaś mnie wszystkiego” dodawały mi skrzydeł. Na Malcie zrozumiałam, że to jest moja droga.

Przez ponad 10 lat prowadzenia bloga Całe Życie w Podróży, zainspirowałam dziesiątki czytelniczek do wyruszenia w podróż życia, stworzenia własnego miejsca w sieci i życia w zgodzie ze sobą. To mnie napędza do działania, a sukcesy innych Kobiet cieszą jak własne. Prywatnie kocham morze, kolor niebieski, smaki i styl życia krajów położonych na południu Europy. Kupuję lokalnie i wspieram marki zrodzone z pasji.

Pobierz Mapę Rozwoju Małej Marki Online

Opanuj chaos działań w Twoim biznesie