usługa audyt biznesu konsultacja Podróż do Instaświata

Zamów audyt profilu na Instagramie i odmień swoją markę online!

Podróż do Instaświata

Indywidualny audyt profilu na Instagramie

Masz 3 sekundy, żeby zatrzymać uwagę potencjalnego obserwatora. Niewiele, prawda? W tym czasie powinien się on dowiedzieć: Kim jesteś, co robisz i co może zyskać, zostając z Tobą na dłużej. Czy jesteś pewna, że Twój profil zapada w pamięć i podkreśla Twoje mocne strony? Nie chodzi wyłącznie o estetykę, ale przede wszystkim o przekaz.

W wielu e-bookach przeczytasz, że powinnaś mieć czytelny biogram, ładne zdjęcie profilowe, śledzić statystyki, używać hashtagów, korzystać z presetów i robić zdjęcia flatlay. A w ilu znajdziesz informację, że te wszystkie działania nie mają sensu, jeśli nie wiesz z Kim i o Czym chcesz rozmawiać oraz jaki cel chcesz dzięki nim osiągnąć?

Audyt profilu na Instagramie - pomogę Ci się wyróżnić!

Chcesz działać skutecznie?

Masz świadomość, że konto firmowe to już nie tylko zdjęcia z wakacji i przemyślenia, ale nie wiesz jak podejść do strategii działania?

Chcesz być zapamiętana?

Twoim celem jest stworzenie profilu, który się wyróżnia, robi wrażenie, zapada w pamięć od pierwszej chwili i trudno go zapomnieć?

Chcesz oszczędzić czas?

Spędzasz dużo czasu wymyślając i tworząc treści, ale czujesz, że nie wspierają one Ciebie, Twojej marki i efektywnej sprzedaży?

usługa konsultacja biznesu audyt profilu na Instagramie

Podróż do Instaświata

Audyt profilu na Instagramie
PLN299
PLN 249
  • Ankieta online "Poznaj swój biznes i daj się poznać!" (formularz Google, 21 pytań pytań otwartych, czas potrzebny na wypełnienie ok. 1 - 1.5 h)
  • Przewodnik do ankiety, w którym tłumaczę pytania i podaję przykłady, więc wypełniasz ją dokładniej i osiągamy lepszy efekt (PDF)
  • Wyniki analizy, czyli przygotowany przeze mnie raport dotyczący Twojego profilu na Instagramie (około 6-8 stron PDF)
  • Bonus! E-book "11 pytań o Instagram - jak łatwo stworzyć ładny profil i oszczędzić czas?" (23 strony PDF)
LIMIT MIEJSC

Jak wygląda audyt profilu na Instagramie Podróż do Instaświata?

Zabiorę Cię na wycieczkę w głąb Twojej marki i Instaświata. Sprawdzisz, czy znasz swojego Klienta, jakie jego potrzeby zaspokajasz i jaką wartość mu dajesz. Sprawdzimy czy Twój przekaz jest silny i trafia w serca właściwych osób. Będzie sympatycznie, ale motywująco. Usłyszysz pochwały, ale nie zabraknie też wyzwań. Wszystko po to, żebyś stała się lepszą wersją siebie i zachwyciła Klientów swoją komunikacją! Koniec z marnowaniem czasu na nieskuteczne treści.

Analiza biznesu jest punktem wyjścia do dalszych działań. Pomogę Ci uporządkować fundamenty Twojej marki i popracować nad jej wyrazistym przekazem. Zestawię to, co dotąd stworzyłaś na Instagramie z tym, jak chciałabyś być postrzegana w sieci i do kogo chciałabyś dotrzeć. Dam proste wskazówki, które działają od razu (propozycje zmiany w profilu, sposobie tworzenia treści i komunikacji itp.) i pomogę ustalić wyróżnik, który pozwoli Ci zapadać w pamięć.

Na co zwracam uwagę w czasie audytu biznesu i profilu na Instagramie?

audyt profilu na instagramie

Fundamenty marki

Profil na Instagramie

Audyt profilu na Instagramie – jak to działa?

FAQ, czyli odpowiadam na pytania zanim zdążysz je zadać!

Podróż do Instaświata jest analizą fundamentów marki i profilu na Instagramie (w pakiecie jest dostęp do ankiety, Przewodnik do ankiety i mini e-book 11 pytań o Instagram). Na koniec można dopłacić do pełnej wersji audytu.

Pełna wersja audytu Podróż do Świata Treści zawiera dokładnie to samo co Podróż do Instaświata, a dodatkowo w skład pakietu wchodzą: analiza strony internetowej, materiał do samodzielnego audytu profilu na Instagramie oraz 30 minut podsumowującej konsultacji online.

Wszystkie materiały oraz link do ankiety (ostatnia strona Przewodnika!) otrzymasz od razu po dokonaniu wpłaty Tpay. Jeśli wybierzesz tradycyjny przelew, to wyślę je w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty. Wypełnij ankietę w ciągu 3 dni roboczych. W ciągu kolejnych max. 10 dni roboczych, otrzymasz ode mnie wyniki analizy na adres e-mail podany w zamówieniu. 

Jeśli będziesz zainteresowana rozszerzeniem audytu do kompleksowej Podróży do Świata Treści, to zaczynamy działać od razu,

Działasz na Instagramie, spędzasz mnóstwo czasu na tworzeniu treści, a statystyki stoją w miejscu? Tracisz długie godziny na wymyślanie postów, ale nie sprzedajesz? Czy jesteś pewna, że znasz swój cel i odbiorców? Jeśli nie, czas to zmienić!

Jeśli nie jesteś pewna czy Podróż do Świata Treści jest odpowiednią ofertą dla Ciebie – napisz do mnie na agnieszka@wswiecietresci.pl, podaj mi adresy swoich Miejsc w Sieci, a uczciwie ocenię czy coś jest jeszcze do zrobienia.

Nie! Jeśli prowadzisz bloga, profil na Instagramie, zbudowałaś społeczność i myślisz o wypuszczeniu pierwszego produktu lub usługi to też mogę Ci pomóc. Co więcej, odpowiadając na pytania z ankiety, będziesz mogła zastanowić się nad ofertą i profilem Klienta Idealnego. Bywa, że Kobiety biorące udział w konsultacji mają różne pomysły, ale nie są ich pewne. Wspólnie to analizujemy. Zdarza się też, że czytając ankietę dostrzegam potencjał tam, gdzie uczestniczka go nie widzi i pojawiają się nowe pomysły.

Jeśli masz świetne wyniki w działaniu na Instagramie, kończyłaś kursy, pisanie to Twoja pasja i świetnie się znasz na mediach społecznościowych, to audyt raczej Ci się nie przyda. 

Nie, branża nie ma znaczenia. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. Żadnej branży się nie boję!

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

Jeśli mieszkasz za granicą, jesteś płatnikiem VAT i chcesz otrzymać fakturę, musisz rozliczyć VAT w miejscu swojego zamieszkania, zgodnie z obowiązującym w danym kraju prawem. W sprawie szczegółów i żeby nie dublować VATu, napisz do mnie przed dokonaniem zakupu na agnieszka@wswiecietresci.pl.

Przelew tradycyjny lub szybki przelew Tpay. Nie przyjmuję płatności gotówką.

Tak!  Jeśli uznasz, że chcesz zadbać o stronię internetową, Facebooka i spotkać się ze mną na podsumowaniu online, to oczywiście możesz dopłacić różnicę i działamy dalej!

Audyt profilu na Instagramie opinie

opinie Klientek
opinie Klientek
Opinia Klientki