Kurs rozwoju marki na Instagramie dla Ciebie!

Program FIKA - Fundamenty | Instagram | Komunikacja | Autentyczność

Zachwyć i Sprzedawaj w biznesie online

Wiem, że ma nic bardziej frustrującego niż świadomość, że pomimo wdrażania rozwiązań, nie ma efektów. Zamiast upiec pizzę i zjeść ją, oglądając serial, znowu spędzasz wieczór zastanawiając się: Co jeszcze mogę zrobić, żeby ruszyć z miejsca? Ale powoli brakuje Ci już pomysłów.

kurs rozwoju marki na instagramie - program grupowy

Kurs kompleksowego rozwoju marki i profilu na Instagramie

Stwórz skuteczną komunikację, która zrealizuje Twoje biznesowe cele!

W ciągu ostatnich 9 miesięcy zrealizowałam kilkadziesiąt audytów biznesu i profili na Instagramie oraz zebrałam prawie 100 ankiet z problemami małych kobiecych marek działających na tej platformie.

Szybko zauważyłam, że problem leży głębiej niż w spójnej siatce zdjęć czy regularnych postach. Większość początkujących w biznesie Kobiet nie miało okazji określić wyróżników marki, opisać Klienta i poznać jego potrzeb. Dlatego traciły czas (a często też pieniądze) na nieskuteczne działania i nie widziały efektów w postaci sprzedaży. Tak powstał pomysł programu, który wspiera Kobiety na pierwszych etapach biznesu.

 

Program FIKA - co to takiego?

Od chaosu do świadomego działania w zaledwie 3 miesiące!

To konsekwentna ścieżka od intuicyjnych i czasochłonnych działań, które nie przynoszą spodziewanej sprzedaży aż po świadome planowanie i tworzenie treści, które realizują biznesowe cele.

Wychodzimy od wizji 3-letniej, przechodzimy przez wyróżniki marki, Klienta i jego problemy, wspólne wartości, ofertę aż po komunikację marki na Instagramie (i nie tylko).

Przez komunikację na Instagramie rozumiem stworzenie profilu, który mówi za Ciebie i pokazuje Klientom, że na Ciebie czekali!

Czy wiesz, że....

FIKA to szwedzki rytuał, który oznacza chwilę oddechu w ciągu dnia, świadome tu i teraz, wypicie filiżanki kawy, zjedzenie cynamonowej bułeczki, sympatyczną rozmowę? 

FIKA to znacznie więcej niż przerwa w pracy. To cała filozofia pomagająca zachować codzienną równowagę, zadbanie o siebie i relacje.

Idealnie komponuje się z wizją rozwoju biznesu moją i moich Klientek. Nie chcemy budować imperium i bez końca sięgać po więcej. Pragniemy żyć po swojemu, blisko natury, ze spokojem w sercu. Bez pogoni za popularnością i lajkami. Chcemy żyć ze swojej pasji, pomagać innym ludziom żyć lub pracować lepiej. Stawiać na jakość, a nie ilość.

FIKA to nowa odsłona kursu Zachwyć i Sprzedawaj na Instagramie

Powstała dla Kobiet, które działają jako freelancerki (copywriterki, korektorki, fotografki, dietetyczki, prawniczki itd.) lub budują małe marki, w ramach których osobiście komunikują się z potencjalnymi Klientami. Stawiają pierwsze kroki w biznesie online lub działają w sieci już jakiś czas, ale intuicyjnie i bez strategii. 

Chcą rozwijać działalność świadomie i stworzyć wyrazistą markę opartą na autentyczności. Lubią Instagram, ale pomimo zaangażowania w tworzenie treści czują, że nie wykorzystują jego potencjału. Zniechęca je to i sprawia, że publikują nieregularnie albo wdrażają upiększające rozwiązania (naklejki, grafiki, zdjęcia, animacje, karuzele itd.). A te i tak nie przynoszą spodziewanych efektów w postaci nowych Klientów. Czujesz, że mówię o Tobie?

Pomogę Ci uporządkować myśli, zadbać o fundamenty marki, wyznaczyć cele i zbudować komunikację, która zachwyca i sprzedaje. Możesz działać samodzielnie i we własnym tempie lub korzystać ze wsparcia na grupie. 

Program FIKA - Fundamenty | Instagram | Komunikacja | Autentyczność

Zachwyć i Sprzedawaj w biznesie online

Pakiet BASIC

Kompleksowy materiał do samodzielnej pracy
PLN 499
 • 7 modułów, które pomogą Ci stworzyć wyrazistą
  markę
  opartą na wartościach i autentyczności
 • Tutorial Załóż newsletter, stwórz formularz zapisu, automatyzację i regularną kampanię w 2.5 h
 • Lekcja teoretyczna o kampanii sprzedażowej
  opartej o newsletter i Instagram
 • Dostęp do modułów i ew. aktualizacji przez 1 rok

Pakiet PRO

Z elementami wsparcia na grupie FB i bonusami
PLN 799
 • 7 modułów, które pomogą Ci stworzyć wyrazistą
  mark
  ę opartą na wartościach i autentyczności
 • Tutorial Załóż newsletter, stwórz formularz zapisu, automatyzację i regularną kampanię w 2.5 h
 • Lekcja teoretyczna o kampanii sprzedażowej
  opartej o newsletter i Instagram
 • Dostęp do materiałów i aktualizacji bezterminowo*
 • BONUSY tylko w FIKA PRO:
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku na 12 miesięcy wsparcie + 4 bonusy: audyty/akcje/wyzwania/szkolenia*
 • Omówienie kampanii FIKA od planu po treści
 • E-book z 21 lekcji treningu pisania postów na Instagram
 • Dostęp galerii zdjęć podzielonych według kolorów

Program FIKA – Zachwyć i Sprzedawaj w Biznesie Online

Moduł 1 - Od tego zacznij!

Zastanowisz się kim jesteś i w co wierzysz, naszkicujesz wizję
3-letnią, przyjrzysz się swojemu modelowi biznesowemu, uporządkujesz ścieżkę rozwoju oraz niezbędne narzędzia.

Moduł 2 - Poznaj swój biznes

Będziesz w nim pracować nad wyróżnikami marki, opisaniem Klienta i poznaniem jego potrzeb. Pokażę Ci jak zabrać Klienta w podróż, która zmieni jego życie lub nada mu sens!

Moduł 3 - Wstęp do Insta

Pokażę Ci, że sprzedaż na małym koncie jest możliwa. Określisz po co jesteś na Instagramie i czego Twoi Klienci na nim szukają. Zrozumiesz też co powinno spinać Twoje działania w całość.

Moduł 4 - Profil na Insta

Pokażę Ci jak zatrzymać uwagę potencjalnego Klienta w 10 sekund i zatrzymać ją na dłużej. Przeanalizujesz swój profil od zdjęcia, przez biogram, zapisane relacje aż po kolory marki.

Moduł 5 - Komunikacja i cele

Określisz cele i poznasz sekrety komunikacji, która pomaga realizować biznesowe cele oraz pomost, który raz na zawsze zmieni Twój sposób tworzenia treści i komunikowania się.

Moduł 6 - Zaplanuj kwartał

I to w 3 dni! Dowiesz się jak planować bieżące działania na Instagramie, stworzysz swój kalendarz treści i nauczysz się generowania pomysłów na bazie celów oraz planów marki.

Moduł 7 - Treści wizualne

Porozmawiamy tutaj o spójności, estetyce profilu na Instagramie. Pokażę Ci jak zrobić mockupy, których nie ma nikt inny i jak wykorzystać potencjał darmowej wersji programu Canva.

Bonus - Kampania online

Stworzysz swoją pierwsza kampanię online w oparciu
o Instagram i newsletter.
Dodatkowo w FIKA PRO
szczegółowa analiza mojej
kampanii razem z treściami.

FAQ czyli ważne pytania o program FIKA:

Program skierowany jest do freelancerek i właścicielek małych marek z autorską ofertą, które osobiście komunikują się z Klientami. Jest idealny dla Kobiet, które dopiero zaczynają działać online lub już rozwijają swój biznes i profil marki na Instagramie, ale czują, że stać je na więcej. Instagram nie jest ich mocną stroną, działają bez strategii i planu, nie wyznaczają celów i nie monitorują ich realizacji. Nie widzą efektów w postaci sprzedaży. 

Kurs dedykowany jest dziewczynom, które pracują 1:1 z Klientem i pomagają żyć lub pracować lepiej. Są dietetyczkami, fotografkami, graficzkami, copywriterkami, korektorkami, lektorkami języków, edukatorkami, tworzą strony internetowe lub składają e-booki, uczą jak oszczędzać, śpiewać, ćwiczyć, robić makijaż lub tańczyć 🙂 Poza współpracą indywidualną, myślą też o produktach skalowalnych (kursy, szkolenia, e-booki).

85% materiałów z kursu jest jednak na tyle uniwersalne, że spokojnie sprawdzi się także u Kobiet sprzedających autorskie produkty fizyczne (moda, biżuteria, rękodzieło). Moduły 1-5 będą dla nich ogromną wartością (zerknij na opinię np. Pauliny Perzyny, która tworzy biżuterię z natury). W mniejszym zakresie będą je dotyczyły lekcje o skalowalnym modelu biznesowym, sprzedaży pasywnej czy kampanii produktów elektronicznych.

Przedsprzedaż oznacza, że materiały na kurs będą nagrywane od maja 2021 i udostępniane co tydzień na dedykowanej platformie.

Przewidywany harmonogram wygląda tak:

17.05.2021 – wyślę Ci mailem dane dostępowe do Twojego konta na platformie kursowej. Znajdziesz tam Moduł 1. 

24.05.2021 – odblokowanie modułu 2 

31.05.2021 – odblokowanie modułu 3 

07.06.2021 – odblokowanie modułu 5 i 6

14.06.2021 – odblokowanie modułu 7 

21.06.2021 – odblokowanie modułu 8 

28.06.2021 – bonusowy Tutorial z newslettera

Powyższe daty są orientacyjne. Jeśli uda mi się nagrać coś wcześniej niż planowałam, dam znać. Jeśli z przyczyn losowych będę musiała przesunąć jedną z premier o kilka dni – też dam znać. Na pewno będę się starała, żebyś miała dostęp do całości materiału najpóźniej 30.06.2021.

 

Warunkiem udziału w kursie jest:

 • posiadanie dostępu do Internetu,
 • posiadanie profilu marki na Instagramie i podstawowa wiedza techniczna o dodawaniu postów, Stories itd.,
 • posiadanie programu Adobe Acrobat Reader lub innego umożliwiającego otwieranie plików PDF,
 • posiadanie prywatnego profilu na Facebooku umożliwiające dołączenie do grupy na Facebooku (pakiet PRO),
 • zaakceptowanie regulaminu grupy na Facebooku, który będzie podkreślał poufność informacji (co się dzieje w grupie, zostaje w grupie) oraz przyjazną, wspierającą atmosferę.
Aktywny udział w życiu grupy na Facebooku (zadawanie pytań do Q&A, zgłoszenie się do audytu postów, wrzucanie prac domowych) jest NIEOBOWIĄZKOWY. Możesz pracować samodzielnie, we własnym tempie, ale rezygnując z aktywnego udziału pozbawiasz się możliwości uzyskania informacji zwrotnej ode mnie.

Będziemy pracować nad tym co kluczowe, ale ukryte pod powierzchnią

Wszystko po to, żebyś świadomie weszła w kolejne etapy rozwoju takie jak np. płatna reklama

Program może NIE spełnić oczekiwań Kobiet, które:

Jeśli masz wątpliwości czy program jest dla Ciebie napisz do mnie poprzez formularz lub na maila agnieszka@wswiecietresci.pl.

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska. Na Instagramie zaczęłam działać w maju 2020, a 6 tygodni później założyłam firmę i od samego początku miałam Klientki pozyskane tym kanałem komunikacji.

Po 6 miesiącach miałam już grono stałych Klientek, ponad 150 sprzedaży produktów elektronicznych, zrealizowany program grupowy i nawiązane zewnętrzne współprace w roli eksperta. Bez korzystania z reklamy.

Uczę, jak zarabiać bez dużych zasięgów i pogoni za lajkami. Pokazuję jak stworzyć komunikację, która zachwyca i sprzedaje. Skończyłam studia z zarządzania i marketingu, przez wiele lat pracowałam w sprzedaży usług. Uważam, że miarą sukcesu jest satysfakcja każdej ze stron traksakcji.

Workbook strona o mnie oferta specjalna

Oddaję głos uczestniczkom kursu Zachwyć i Sprzedawaj na Instagramie
który jest pierwowzorem programu FIKA. Kurs odbył się zimą 2020/2021

Inne Klientki z którymi pracowałam nad fundamentami marki i Instagramem

Opinia podróż do instaświata
opinia podróż do instaświata 2
opinia podróż do instaświata 3

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI

×
×

Koszyk

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]