Kobieca marka online - bezpłatne materiały dla rozwoju Twojego biznesu!

Jak stworzyć spójną kobiecą markę online, która zarabia?

Sprzedajesz swoje produkty lub usługi?

Skorzystaj z bezpłatnych mini kursów mailowych.
Zrób pierwszy krok w kierunku świadomej komunikacji

Kobieca marka online - bezpłatne materiały dla Ciebie

Czas na zmiany @ 5 dni Inspiracji na Twój e-mail

Czujesz, że stanęłaś w miejscu, ale wciąż masz opory przed podjęciem decyzji i zrobieniem pierwszego kroku w kierunku zmian? A może nie wiesz, co powinnaś zmienić? Zainspiruj się!

Skuteczna strona O MNIE @ 5 dni mini kurs e-mail

Czy wiesz, że Twoja strona O MNIE nie powinna być o Tobie? Stworzona w odpowiedni sposób wspiera Twoją markę, pozwala dotrzeć do Klientów i skutecznie sprzedawać. Przekonaj się!
Bezpłatne materiały dla Twojego biznesu online

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska i wierzę, że każda z nas powinna wykorzystać swój potencjał w biznesie online. Pracuję z Kobietami, które prowadzą działalność i budują swoją markę lub myślą o założeniu firmy, ale gubią się w świecie komunikacji.

Godzinami myślą o czym pisać w mediach społecznościowych, ale posty przechodzą bez echa lub nie prowadzą do sprzedaży. Chciałby działać skutecznie i oszczędzić czas. Wiele z nich nie ma dokładnie opisanego Klienta, nie zna swojej niszy i jej problemów, nie ma specjalizacji. Tworzą komunikaty skierowane do wszystkich, które nie są skuteczne. Tracą czas i nerwy, zamiast zadbać o fundamenty marki online. Czy mówię o Tobie?

Powrót na stronę główną

×
×

Koszyk

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]