konsultacje online Skuteczna marka w sieci

Konsultacje online - skuteczna marka w sieci!

Konsultacje online - skuteczna marka w sieci!

Indywidualne konsultacje poprzez Skype lub Messenger

Pomysł wprowadzenia konsultacji pojawił się w trakcie promocji audytu Instagrama i audytu biznesu. Dla niektórych Kobiet audyt to za dużo, a dla innych … za mało. Po zakończeniu audytu dalej pracować nad wzmocnieniem fundamentów, rozwojem marki online, treściami które tworzą oraz spójnością wizerunku w sieci. 

Czasami nie są pewne, do kogo mówią (lub teoretycznie wiedzą, ale wciąż trafiają do nich niewłaściwi ludzie). Chcą zawęzić specjalizację, ogarnąć nadmiar obowiązków i w końcu zacząć zarabiać. Zdarza się też, że brakuje im pewności siebie w biznesie lub osoby, z którą mogłyby szczerze porozmawiać, zweryfikować z nią swoje pomysły.

Rozmawiamy o konkretach, rozwiązujemy wskazany w ankiecie problem, szukamy rozwiązań. Przed rozmową wypełniasz krótką ankietę, więc w czasie spotkania nie tracimy czasu na wprowadzenia, poznawanie Twojej marki tylko od razu przechodzimy do diagnozowania przyczyn i możliwej ścieżki zmian.

Konsultacje online - skuteczna marka w sieci

Konsultacje online rozwój marki

Konsultacja online - skuteczna marka!

Skype lub Messenger 60 minut
PLN 199
  • Krótka ankieta - 4 pytania otwarte*
  • Możliwość zadania pytania przed konsultacją
  • Spotkanie online 60 minut - dogodny dla każdej ze stron termin zostanie ustalony po zakupie, konsultacje są możliwe między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 09.00-17.00.
LIMIT MIEJSC

Niedawno napisała do mnie zdolna dziewczyna, która od wielu lat rozwija bloga, na którym pokazuje rękodzieło. Obserwatorzy coraz śmielej pytają o możliwość zakupu, ale rodzina uważa, że “taka praca to nie praca”. Wiem, że to jest problem wielu z nas, który podcina skrzydła i nie pozwala ruszyć z miejsca. Jeśli chciałabyś porozmawiać o swoim pomyśle, zastanowić się czy warto wyjść z nim do ludzi i jak przygotować strategię działania, to czekam na Ciebie!

FAQ, czyli częste pytania o konsultacje online skuteczna marka

Możesz, oczywiście! Z tego względu, że nie znam jeszcze Twojej marki i jej problemów, proponuję wcześniejszy kontakt mailowy (formularz po prawej stronie lub agnieszka@wswiecietresci.pl) w celu ustalenia szczegółów.

Tak, istnieje możliwość wykupienia pakietów 5 lub 10 spotkań po 60 minut. Cena za 1 spotkanie jest wówczas 10 zł niższa. Jesteś zainteresowana? Napisz (formularz po prawej stronie lub agnieszka@wswiecietresci.pl) w celu ustalenia szczegółów. 

Tak, możliwe jest spotkanie krótsze/wstępne trwające 30 minut w cenie 129 zł brutto. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz do mnie (formularz po prawej stronie lub agnieszka@wswiecietresci.pl).

W tej chwili jedyną formą współpracy pisemnej diagnozującej problemy i dającej wsparcie przy ich rozwiązaniu jest audyt fundamentów marki i Instagrama.