Kurs rozwoju marki na Instagramie dla Ciebie!

logo Świat Treści Kobiece oblicze biznesu

Próbujesz rozwijać małą markę na Instagramie?

Chcesz oszczędzić czas i tworzyć treści, które pozwalają sprzedawać?

To są problemy moich Klientek, więc wiem, że ma nic bardziej frustrującego niż świadomość, że zamiast upiec pizzę i zjeść ją, oglądając serial, spędziłaś wieczór na zastanawianiu się: O czym napisać? Przecież muszę wrzucić post! Ok, jest coś bardziej frustrującego – jeśli spędzisz tak wieczór, a post przejdzie bez echa lub zbierze serduszka, ale szybko uleci z pamięci. A Ty zostaniesz z poczuciem zmarnowanego czasu.

kurs rozwoju marki na instagramie - program grupowy

Kurs rozwoju marki na Instagramie - 6 tygodni w kameralnej grupie

Stwórz własną bazę pomysłów na posty i skuteczną komunikację, która zrealizuje Twoje cele!

Czy na Instagramie można pozyskiwać Klientów?

Oczywiście, że tak! Na Instagramie zaczęłam działać w czerwcu, mając kilku obserwatorów. Firmę założyłam w lipcu i w 4 miesiące zarejestrowałam blisko 60 sprzedaży konsultacji i workbooków. Dużo/mało? Moim zdaniem to świetny wynik jak na tylko 1 kanał komunikacji, brak reklamy płatnej i fakt, że moje audyty biznesu są trudnym do opisania produktem.

W tym roku zrealizowałam blisko 40 audytów Instagrama i zebrałam 80 ankiet z Instaproblemami kobiecych marek. Po ich analizie powstał program grupowy. Kameralny i wspierający. Kursy do samodzielnej pracy Cię demotywują, a duża grupa przytłacza? Czytaj dalej! 

Nad czym będziemy pracować wspólnie?

Ten kurs rozwoju marki na Instagramie jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracę w małej grupie z bieżącym monitoringiem postępów. 

Wybierz swój pakiet kursu rozwoju marki na Instagramie:

Program

Zachwyć i sprzedawaj na Instagramie
PLN 499
  • Udział w 6-tygodniowym programie w grupie na Facebooku Zachwyć i Sprzedawaj na Instagramie, w czasie którego będziemy pracować razem nad fundamentami marki oraz tworzeniem treści, które zachwycą i pomogą sprzedawać (wartość 499 zł)
1 miejscE!!

Czym ten kurs rozwoju marki na Instagramie różni się od klasycznych kursów?

Do kogo skierowany jest kurs rozwoju marki na Instagramie?

Powstał on dla Kobiet, które chcą się rozwijać na Instagramie, lubią go i czują, że nie wykorzystują w pełni potencjału, jaki daje. Rozwijają swoje małe marki online lub blogi na których chciałyby w przyszłości zarabiać. Wciąż mają przestrzeń na więcej Klientów i zleceń, chcą uporządkować chaos myśli, wyznaczyć cele i tworzyć posty, które dają lepsze efekty przy mniejszym nakładzie czasu. Zależy im na kameralnej atmosferze, elementach indywidualnego wsparcia i możliwości zadania pytań związanych z ich branżą.

Ważne -> Program skierowany jest do Kobiet, którą są gotowe wprowadzić zmiany TERAZ (to jest TEN moment!) i brać w nim czynny udział w trakcie trwania Zimowej edycji (nie tylko oglądać filmy, ale też wykonywać zadania indywidualne i grupowe). Jeśli kupowałaś kursy do samodzielnej pracy i nie miałaś motywacji, żeby je skończyć – to coś dla Ciebie!

kurs rozwoju marki na instagramie workbook

Program może NIE spełnić oczekiwań Kobiet, które:

Zapoznaj się proszę z zasadami programu kursu rozwoju marki na Instagramie PRZED dokonaniem zakupu lub napisz do mnie jeśli masz pytania. Zależy mi na stworzeniu miejsca pozytywnego, przyjaznego i pełnego dobrej energii dla uczestniczek, które działają aktywnie na Instagramie, ale chcą osiągać lepsze wyniki.

Zasady kursu rozwoju marki na Instagramie

Rozwiń poszczególne punkty, żeby przeczytać odpowiedzi

Co to znaczy, że zimowa edycja kursu jest wersją beta? Jest to pierwsza edycja. Posiada ona program, ale dopiero jej przeprowadzenie pozwoli na określenie np. ile dokładnie trwają poszczególne lekcje (ale nie mniej niż 60 minut!) lub jaka forma pracy wewnątrz grupy sprawdza się najlepiej, jakie dodatkowe materiały warto przekazać uczestniczkom czy w jaki sposób najlepiej ocenia się postępy itd. Wszystkie tematy podane w programie zostaną zrealizowane, ale kolejność poszczególnych lekcji może ulec przesunięciu.

Spotkania na żywo będą się odbywać 1 raz w tygodniu w zamkniętej grupie na Facebooku (w II połowie stycznia odbędzie się dodatkowe spotkanie Q&A pytania i odpowiedzi, więc w jednym tygodniu spotkamy się 2 razy). Każde spotkanie będzie trwało nie mniej niż 60 minut. Spotkania będą się odbywały w godzinach popołudniowych (dokładne terminy będą podawane na bieżąco, ale na pewno będzie to w dni robocze). Wszystkie nagrania będą dostępne do 28.02.2021. Tutaj również na bieżąco będę zadawała pytania o pasujące terminy i godziny, żeby wyczuć co się sprawdza najlepiej. WIĘCEJ INFORMACJI O ZAGADNIENIACH Z POSZCZEGÓLNYCH LEKCJI ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Udział w edycji beta kursu rozwoju marki na Instagramie oznacza, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, bo pewne kwestie trzeba przetestować, ale:

  • żadna kolejna edycja nie będzie miała tak niskiej ceny,
  • w wersji beta będę dawała dodatkowe testowe materiały, które w przyszłości mogą być dodatkowo płatne, podobnie jak lekcja z Anią,
  • nigdy nie powtórzą się tak atrakcyjne ceny pakietu 2 i 3 oraz konsultacja trwająca aż 90 minut (pakiet 3).

Program skierowany jest do Kobiet, które: rozwijają aktywnie swoje marki na Instagramie lub prowadzą blogowe profile, na których w przyszłości chciałyby zarabiać. Instagram nie jest ich mocną stroną, działają bez strategii i planu, nie wyznaczają bieżących celów i nie monitorują ich realizacji. Nie widzą efektów w postaci przyrostu obserwatorów, interakcji lub sprzedaży. 

Warunkiem udziału w kursie jest:

  • posiadanie dostępu do Internetu,
  • posiadanie prywatnego profilu na Facebooku umożliwiające dołączenie do grupy na Facebooku,
  • posiadanie firmowego/blogowego profilu na Instagramie i podstawowa wiedza o dodawaniu postów, Stories itd.,
  • posiadanie programu Adobe Acrobat Reader lub innego umożliwiającego otwieranie plików PDF,
  • wypełnienie przesłanej przeze mnie krótkiej ankiety związanej z marką, działalnością w sieci oraz na Instagramie (link do niej otrzymasz w załączniku do maila potwierdzającym zakup),
  • zaakceptowanie regulaminu grupy na Facebooku, który będzie podkreślał poufność informacji (co się dzieje w grupie, zostaje w grupie) oraz przyjazne, wspierające nastawienie do innych uczestniczek i ich np. mniejszej wiedzy.
Aktywny udział w kursie (oglądanie lekcji, ale też realizacja prac domowych indywidualnych i grupowych) są niezbędne do osiągnięcia efektów zakładanych w kursie. Rezygnując z aktywnego udziału pozbawiasz się możliwości uzyskania informacji zwrotnej.

Spotkanie 1 – wprowadzające odbędzie się pomiędzy 14.12.2020 a 18.12.2020 w grupie na Facebooku 

Przerwa świąteczno-noworoczna 

Spotkanie 2 – odbędzie się pomiędzy 04.01.2021 a 08.01.2021 w grupie na Facebooku 

Spotkanie 3 – odbędzie się pomiędzy 11.01.2021 a 15.01.2021 w grupie na Facebooku 

Spotkanie 4 – odbędzie się pomiędzy 18.01.2021 a 22.01.2021 w grupie na Facebooku 

Spotkanie 5 – odbędzie się pomiędzy 25.01.2021 a 29.01.2021 w grupie na Facebooku 

Spotkanie 6 – odbędzie się pomiędzy 01.02.2021 a 05.02.2021 w grupie na Facaebooku

DODATKOWO przewiduję 1 spotkanie Q&A pytania i odpowiedzi około 1 h. 

Spotkanie indywidualne dla Kobiet, które wybiorą pakiet z konsultacją odbędzie się do 28.02 po wcześniejszym umówieniu terminu pasującego każdej ze stron.

W każdym tygodniu wskazanym w punkcie 3 odbędzie się jedno główne spotkanie na żywo. Będę się starała prowadzić je we wtorki lub środy w godzinach popołudniowych. W szczególnych sytuacjach losowych, spotkanie może się odbyć w inny dzień, po wcześniejszym poinformowaniu uczestniczek.

Spotkania na żywo odbywać się będą w formie lekcji. Po każdym spotkaniu uczestniczki otrzymają zadanie domowe do pracy samodzielnej lub we wskazanej przeze mnie małej grupie. Na realizację zadania jest około 5-6 dni. W przypadku chęci uzyskania informacji zwrotnej ode mnie lub innych uczestniczek programu, konieczne jest opublikowanie swojej pracy domowej (tekst, grafik, opis Klienta itp.) w grupie na Facebooku. Łączy się to z akceptacją faktu, że informacja zwrotna nie zawsze będzie pozytywna, ponieważ jej celem jest zmiana nieskutecznych treści w skuteczne. Osobom, które nie będą na grupie przedstawiały efektów swojej pracy, nie przysługuje zwrot pieniędzy z tytułu braku informacji zwrotnej.

Najwyższym priorytetem jest dla mnie przyjazna, bezpieczna atmosfera pomiędzy uczestniczkami. W grupie na Facebooku obowiązuje szacunek wobec innych uczestników oraz tajemnica informacji. Wszystko, co dzieje się w grupie, zostaje w grupie. W przypadku zachowania, które wykracza poza dobre obyczaje lub obrażania innych uczestniczek programu, po dwukrotnym upomnieniu taka osoba zostanie usunięta z grupy bez możliwości odzyskania wpłaconych pieniędzy.

Każda lekcja to dawka teorii, którą w ramach prac domowych będziemy próbowały zmienić w skuteczną praktykę. Lekcje będą skupiały się na konkretach z wąskich dziedzin, więc każda praca domowa będzie dotyczyła czegoś innego. Mogą to być przemyślenia związane z Klientem, komunikacją marki lub konkretne zadania typu napisanie 3 postów według wytycznych z lekcji.

Pracę domową możesz zachować dla siebie, ale zachęcam Cię do wrzucenia jej na grupę. Wtedy masz pewność, że ją skomentuję i przekażę swoje wskazówki co można zrobić lepiej i w jaki sposób (np. jak wzmocnić przekaz, jak lepiej wykorzystać język korzyści w praktyce, jak mocniej podkreślić zalety oferty itd). Publikując prace domowe masz też szanse na życzliwą informację zwrotną od innych uczestniczek!

To jest główny problem “gotowych” kursów. Dostajesz wiedzę, z którą nie zawsze wiesz co zrobić, nie zawsze masz kogo spytać o opinię czy idziesz w dobrym kierunku. W naszej grupie to będzie możliwe!

Nie, branża nie ma znaczenie. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. Będę chciała dobrze poznać wszystkie uczestniczki i ich marki, żeby ogólne informacje uzupełniać przykładami, które im się przydadzą w ich specjalizacjach. Nie mogę obiecać, że każdy dostanie coś specjalnie dla siebie, jeśli każda osoba będzie zajmowała się czymś innym, ale wtedy będę starała się przynajmniej dzielić przykłady na produkty i usługi. Znaczna część teorii będzie uniwersalna, znajdująca zastosowanie w różnych branżach.

Głównym celem programu jest działanie w czasie bieżącym, dlatego do programu zapraszam wyłącznie Kobiety, które chcą zmienić swoją komunikację na Instagramie TERAZ. Nie za pół roku czy za rok. Są w pełni gotowe na podjęcie wyzwania, skupienie się na fundamentach swojej marki i dalszym rozwoju profilu. Grupa na Facebooku będzie istniała do 28.02.2021. Po tej dacie wszystkie posty zostaną usunięte. Ewentualne dodatkowe materiały w formie PDF będzie można zachować. 

Takie, a nie inne warunki mają na celu stworzenie prężnej, aktywnej grupy składającej się z osób, które NAPRAWDĘ chcą coś zmienić i rozwinąć skrzydła na Instagramie.

Będę z Tobą szczera, bo tylko tak pracować umiem 🙂

Lekcje 1, 2 i 3 zawierają elementy wiedzy z audytu, tj. będziemy rozmawiać o Kliencie idealnym, potrzebach, wyróżnikach i o tym, czy Twój Instagram mówi za Ciebie. Byłaby to dla Ciebie okazja do odświeżenia informacji, przemyślenia raz jeszcze swoich założeń. Dzięki zadaniom domowym i pracy w małych grupach (informacja zwrotna od osób, które Cię nie znają), możesz spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Poza elementami audytu w lekcjach 1, 2 i 3 będą poruszane też inne zagadnienia np. wyznaczenie celów, analiza statystyk i inne.

Lekcje 4, 5 i 6 skupiają się na wszystkim, co się dzieje po audycie. Jeśli otrzymałaś wskazówki co warto zmienić, ale wciąż brakuje Ci pomysłów jak pisać, o czym pisać, jak konstruować posty, stworzyć strategię treści, budować relacje, skąd brać zdjęcia itd. to będzie to dla Ciebie źródło nowych informacji, inspiracji i zadań (indywidualnych i do pracy w grupie).

Jeśli wciąż masz wątpliwości, to do mnie napisz na agnieszka@wswiecietresci.pl i o tym pogadamy!

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

Jeśli mieszkasz za granicą, jesteś płatnikiem VAT i chcesz otrzymać fakturę VAT, musisz rozliczyć VAT w miejscu swojego zamieszkania, zgodnie z obowiązującym w danym kraju prawem podatkowym. W sprawie szczegółów i żeby nie dublować podatku VAT, napisz do mnie przed dokonaniem zakupu na agnieszka@wswiecietresci.pl.

W sklepie dostępne są płatności Tpay, Paypal oraz przelew tradycyjny.

Jesteś gotowa rozwinąć skrzydła na Instagramie?

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska. Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstał Świat Treści, który pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze. 

Pracuję z Kobietami, które oferują usługi lub produkty i budują marki online. Są świetne w tym, co robią, ale nie zawsze umieją odpowiednio opowiadać o sobie w sieci, zaprezentować oferty w sposób, która trafi do właściwych odbiorców. Blokują je przekonania lub brak świadomości, jak ważne jest umiejętne wykorzystanie słów w biznesie. Pomagam im odnaleźć właściwą drogę i zachwycić wizerunkiem w sieci.

Agnieszka Kuczyńska Świat Treści

Klientki o wspólnej pracy nad fundamentami i komunikacją marki na Instagramie:

Opinia podróż do instaświata
opinia podróż do instaświata 2
opinia podróż do instaświata 3

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI

×
×

Koszyk

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]