konsultacja audyt biznesu Podróż do Świata Treści

Zamów unikalny audyt biznesu i rozwijaj swój biznes online!

Podróż do Świata Treści - audyt biznesu Twojej marki

Wyobraź sobie, że Twoje Miejsca w Sieci mówią za Ciebie. Moment, w którym człowiek, z którym chcesz pracować, trafia na Twoją stronę internetową, profil na Facebooku czy Instagramie i od razu wie, że właśnie tego szukał! W ciągu kilku minut dowiaduje się kim jesteś, co oferujesz, jak możesz mu pomóc lub jakie jego marzenia spełnisz. Zna Ciebie, Twoją historię i czuje, że nadajecie na tych samych falach. Otrzymuje odpowiedzi na swoje pytania zanim zdąży je zadać (te wszystkie maile z pytaniami na które nie będziesz musiała odpisać!), a każde kolejne zdanie rozwiewa jego obawy i sprawia, że chce zostać z Tobą dłużej, a w niedalekiej przyszłości stać się Twoim Klientem. 

Wyrusz w podróż i zachwyć wizerunkiem w sieci!

Rozwijasz markę lub bloga, na którym chciałabyś zarabiać. Masz stronę internetową, poświęcasz czas na pisanie artykułów, tworzenie treści do opublikowania na Instagramie lub Facebooku. Piękne grafiki, spontaniczne posty, dobrane hashtagi, godziny spędzone na szukaniu odpowiedniego kadru, który będzie ładnie wyglądał w siatce zdjęć.

Pomimo tego czujesz, że giniesz w tłumie i stać Cię na więcej?

Pojawiają się natarczywe myśli O czym mam napisać? Co powinnam opublikować? Dlaczego nikt nie reaguje, skoro robię fajne rzeczy! Inne osoby robią mniej, a tyle się u nich dzieje! albo Dużo lajków i gratulacji, ale nikt nic nie kupuje… Masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce, a efektów nie widać. W głowie chaos myśli, mnóstwo pomysłów i pytanie Jak pracować mniej, a zarabiać więcej i mieć w końcu czas na wymarzony odpoczynek. Nie do końca wiesz, co jest nie tak. Przecież się starasz, dokształcasz, podoba Ci się to, co publikujesz. Niestety polubienia nie pociągają za sobą sprzedaży, a komentarze budują relacje, z których nic nie wynika. Jest miło, ale nie o to chodzi w biznesie, prawda?

Brzmi znajomo? Czytaj dalej!

Chcesz wyróżnić się w branży i zachwycić spójnym wizerunkiem?

Niby wszystko się zgadza, ale masz wrażenie, że nie zapadasz w pamięć.

Jesteś świetna w tym, co robisz, ale nie umiesz o tym mówić głośno?

Od dziecka słyszałam, że dziewczynki powinny być skromne. Znasz to?

Pragniesz, żeby Twoje media społecznościowe wyrażały Ciebie?

Czy wiesz, że masz tylko 3 sekundy, żeby zatrzymać uwagę nowej osoby?

Masz mnóstwo pomysłów, ale brakuje Ci strategii komunikacji w sieci?

Działasz spontanicznie i bez planu, masz problem z systematycznością?

Jak nie tracić czasu na nieskuteczne działania?

W lipcu prowadziłam konsultacje dla Kobiet prowadzących własne marki, które gubią się w komunikacji i szukają odpowiedniego kierunku. Byłam zaskoczona, gdy kilka z nich powiedziało, że mogą osiągnąć więcej, ale najpierw muszą ogarnąć swoją ofertę i nowe posty na Instagramie.

To jest kolejność, która zwiastuje stratę czasu i szybki powrót do punktu wyjścia. Dlaczego? Jeśli nie dowiesz się wszystkiego o swoim Kliencie Idealnym, nie będziesz w stanie stworzyć oferty, po którą będzie chciał sięgnąć. Co za tym idzie, nie ustalisz spójnej i skutecznej komunikacji, nie opiszesz dobrze oferty i nie stworzysz strony O MNIE, która zachwyca od pierwszej sekundy.

audyt biznesu Podróż do Świata Treści

Audyt biznesu, czyli poznaj Klienta, swoją markę i działaj skuteczniej

konsultacja audyt Podróż do świata treści FB

Jak mogę Ci pomóc? Audyt biznesu Podróż do Świata Treści to autorska konsultacja indywidualna Twojego biznesu w formie analizy Twoich Miejsc w Sieci. 

Wierzę, że zmiany muszą się zacząć od wewnątrz, żebyś mogła zachwycić na zewnątrz. Zabiorę Cię w podróż po zakamarkach Twojego biznesu, wskażę mocne i słabsze strony Twoich Miejsc w Sieci. Pokażę proste rozwiązania, które pozwolą ograniczyć czas spędzany online i tworzyć treści oraz opisy, które odpowiadają na potrzeby Klienta Idealnego. Dzięki temu przyciągniesz i zatrzymasz jego uwagę na dłużej.

Nie musisz mieć ogromnych zasięgów i tysięcy obserwatorów, żeby odnosić sukcesy. Kluczem jest zrozumienie swojego biznesu i potrzeb Klienta Idealnego. Zbuduj małą, ale zaangażowaną społeczność. Zadbaj o swoje treści oraz wizerunek w sieci. Daj się poznać z najlepszej strony!

Podróż do Świata Treści

Audyt biznesu Twojej marki
PLN399
PLN 359
  • Ankieta online "Poznaj swój biznes i daj się poznać!" (formularz Google, 21 pytań pytań otwartych, czas potrzebny na wypełnienie ok. 1 - 1.5 h)
  • Przewodnik do ankiety, w którym tłumaczę pytania i podaję przykłady, więc wypełniasz ją dokładniej i osiągamy lepszy efekt (PDF)
  • Wyniki Audytu, czyli szczegółowy raport dotyczący Twojej strony internetowej i profilu na Instagramie (około 6-8 stron, PDF)
  • E-book "Skuteczny fanpage na Facebooku. Stwórz miejsce, które przyciągnie i zatrzyma Klientów" + checklista do samodzielnej analizy
  • 30-minutowe spotkanie podsumowujące na Skype, w czasie którego odpowiem na Twoje pytania (nie jest obowiązkowe, ale polecam!)
  • Bonus! E-book "11 pytań o Instagram - jak łatwo stworzyć ładny profil i oszczędzić czas?" który ułatwi planowanie strategii komunikacji i działania
Limit Miejsc
usługa audyt Podróż do Instaświata

Jak Podróż do Świata Treści wzmocni Twoją markę (także osobistą)?

Fundamenty marki

Wypełnisz ankietę w ramach audytu biznesu, która pozwoli Ci z moją pomocą ustalić, kim jest Twój Klient Idealny, czego potrzebuje i jaką wartość mu dajesz oraz co Cię wyróżnia, jaka jest misja Twojej marki i jak chcesz być postrzegana.

Profil na Instagramie

Odpowiem Ci na pytanie, czy w pełni wykorzystujesz potencjał profilu na Instagramie i czy treści i opisy, które tworzysz wspierają Twoją markę, podkreślają zalety Twoje i Twojej oferty.

Profil na Facebooku

Otrzymasz ode mnie materiał, który krok po kroku pozwoli Ci sprawdzić czy Twój wizerunek na Facebooku jest skuteczny i pozwala szybko zrozumieć potencjalnym Klientom, że są w dobrym miejscu.

Treści w Twoim Biznesie

Powiem Ci czy Twoja oferta, sposób jej prezentowania i opisy są jasne, zrozumiałe i czytelne. Czy dobrze wykorzystujesz język korzyści, czy opisy oferty odpowiadają na pytania Klientów i rozwiewają ich obawy?

jak wygląda audyt biznesu online

Co wyróżnia Podróż do Świata Treści od innych audytów biznesu?

Analiza Twojej firmy i Klientów

To podstawa całego audytu biznesu. Otrzymasz i wypełnisz ankietę, która pozwoli Ci uporządkować wizję Twojej firmy. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, czy Treści pokrywają się z tym, jak chcesz być postrzegana w sieci.

Forma pisemna

Wiem, że szybciej byłoby porozmawiać. Słowo pisane zostaje jednak w głowie na dłużej. Taka forma pozwala na swobodną analizę ankiety i odpowiedzi. Uczestniczki bardzo ją sobie chwalą.

Wsparcie i motywacja

Dostaniesz feedback o swojej
firmie i jej mocnych stronach. Zastanowimy się, co możesz poprawić i co jeszcze możesz zrobić dla swoich Klientów. Będzie pozytywnie i inspirująco, ale nie zabraknie też wyzwań!

Wakacyjny klimat

Chciałam połączyć pożyteczne z przyjemnym. Konsultacja opakowana jest w motyw podróży, który dodaje jej lekkości. W końcu najlepsze pomysły pojawiają się, gdy mamy zrelaksowaną głowę!

plan audytu biznesu Podróż do świata treści

FAQ, czyli odpowiadam na pytania zanim zdążysz je zadać!

Wszystkie materiały oraz link do ankiety otrzymasz od razu po dokonaniu wpłaty, jeśli płacisz szybkim przelewem Tpay. Jeśli wybierzesz tradycyjny przelew, to wyślę Ci je ręcznie w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty.

Wypełnij ankietę w ciągu 3 dni roboczych. W ciągu kolejnych max. 5 dni roboczych, otrzymasz ode mnie wyniki analizy na adres e-mail podany w zamówieniu. W ciągu kolejnych 3 dni możesz zadawać mi mailowe pytania, po których (jeśli masz ochotę) umawiamy się na 15-minutowe spotkanie podsumowujące na Skype. Możesz mi wcześniej wysłać tematy, które chcesz poruszyć, żebym mogła precyzyjniej Ci pomóc. Zazwyczaj z dziewczynami zamykamy się w 7 dniach roboczych.

To, ile czasu zajmie Ci wprowadzenie zmian, zależy już wyłącznie od Ciebie. Radzę jednak z całego serca  – zacznij działać od razu!

Najwięcej z konsultacji skorzystają Kobiety, które nie czują się pewnie w mediach społecznościowych, nie mają na ich temat dużej wiedzy, nie wykorzystują w pełni ich możliwości, nie znają się na języku korzyści i krępuje je mówienie o sobie oraz swojej ofercie. Pracuję z freelancerkami, blogerkami i Kobietami prowadzącymi małe firmy, które są odpowiedzialne za większość zadań i procesów.

Pracowałam z Kobietami, które rozwijają swoje firmy od kilku lat, inne dopiero planują ją założyć. Niektóre z nich stanęły w miejscu i nie wiedzą co dalej. Inne dopiero zaczynają i chcą uniknąć błędów, liczą na konkretną informację zwrotną, merytoryczne wskazówki i życzliwe wsparcie. 

Jeśli nie jesteś pewna czy Podróż do Świata Treści jest odpowiednią ofertą dla Ciebie – napisz do mnie na agnieszka@wswiecietresci.pl, podaj mi adresy swoich Miejsc w Sieci, a uczciwie ocenię czy coś jest jeszcze do zrobienia.

Nie! Jeśli prowadzisz bloga, profil na Instagramie i Facebooku, zbudowałaś społeczność i myślisz o wypuszczeniu pierwszego produktu lub usługi to też mogę Ci pomóc. Co więcej, odpowiadając na pytania z ankiety, będziesz mogła zastanowić się nad ofertą i profilem Klienta Idealnego. Bywa, że Kobiety biorące udział w konsultacji mają różne pomysły, ale nie są ich pewne. Wspólnie to analizujemy. Zdarza się też, że czytając ankietę dostrzegam potencjał tam, gdzie uczestniczka go nie widzi i pojawiają się nowe pomysły.

Jeśli pisanie to Twoja pasja i świetnie się znasz na mediach społecznościowych lub zatrudniasz specjalistów, copywriterów, osoby tworzące opisy produktów na zlecenie to Podróż do Świata Treści raczej Ci się nie przyda. Analogicznie – jeśli Twoją stronę internetową tworzyło studio graficzne, która zadbało o identyfikację wizualną i treści (np. we współpracy z copywriterem), to analiza będzie co najwyżej uporządkowaniem wiedzy. Poza tym analiza nie jest audytem treści pod kątem SEO, a ich użyteczności dla Klienta i spójności wizerunku.

Nie, branża nie ma znaczenia, ale ważny jest rodzaj działalności. Jeśli jesteś twórcą tj. sprzedajesz własne produkty i usługi lub prowadzisz bloga, to Podróż do Świata Treści jest dla Ciebie. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. Żadnej branży się nie boję!

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

Przelew tradycyjny lub szybki przelew Tpay. Oferta jest dostępna wyłącznie dla osób mieszkających w Polsce.

Tak!  Jeśli uznasz, że chcesz wprowadzić większe zmiany, ale nie masz na to czasu lub po prostu ufasz, że zrobię to dobrze – możemy zacząć działać. Przygotuję dla Ciebie wycenę i ustalimy terminy realizacji zlecenia. 

Więcej opinii