Audyt marki online i biznesu

Zamów unikalny audyt biznesu i rozwijaj swój biznes online!

Podróż do Świata Treści - kompleksowy audyt biznesu

Rozwijasz markę lub bloga, na którym chciałabyś zarabiać. Masz stronę internetową, poświęcasz czas na pisanie artykułów, tworzenie treści do opublikowania na Instagramie lub Facebooku. Piękne grafiki, spontaniczne posty, dobrane hashtagi, szukanie kadru, który będzie ładnie wyglądał w siatce zdjęć. Pojawiają się myśli Dlaczego nikt nie reaguje, skoro robię fajne rzeczy! Inne osoby robią mniej, a mają ruch! W głowie mnóstwo pomysłów i pytanie Jak pracować mniej, a zarabiać więcej i mieć w końcu czas na wymarzony odpoczynek? Nie wiesz, co jest nie tak. Przecież się starasz! Polubienia i komentarze nie pociągają za sobą sprzedaży. Jest miło, ale nie o to chodzi w biznesie, prawda?

Wyobraź sobie, że Twoje Miejsca w Sieci mówią za Ciebie. Moment, w którym człowiek, z którym chcesz pracować, trafia na Twoją stronę internetową, profil na Facebooku czy Instagramie i od razu wie, że właśnie tego szukał! W ciągu kilku minut dowiaduje się kim jesteś, co oferujesz, jak możesz mu pomóc i jakie jego marzenia spełnisz. Poznaje Ciebie, Twoją historię i czuje, że nadajecie na tych samych falach. Otrzymuje odpowiedzi na swoje pytania zanim zdąży je zadać (te wszystkie maile z pytaniami na które nie będziesz musiała odpisać!), a każde kolejne zdanie rozwiewa jego obawy i sprawia, że chce zostać z Tobą dłużej, a w niedalekiej przyszłości stać się Twoim Klientem.

Chcesz wyróżnić spośród konkurencji i zachwycić spójnym wizerunkiem w sieci?

Masz poczucie, że nie zapadasz w pamięć potencjalnym Klientom. Pragniesz, żeby Twoje miejsca w sieci wyrażały Ciebie.

Brakuje Ci pewności siebie, więc unikasz mówienia o sobie głośno i dobrze?

Od dziecka słyszałam, że dziewczynki powinny być skromne, nie mówić o sobie
za dużo i nie chwalić osiągnięciami, a Ty?

Masz dużo pomysłów, ale brakuje Ci
spójnej strategii komunikacji online?

Działasz spontanicznie, bez planu i mało systematycznie, a chaos myśli nie pozwala Ci się skupić na priorytetach i zadaniach?

Podróż do Świata Treści

Audyt Twojej marki i Miejsc w Sieci. Wyrusz w podróż i zachwyć Klientów!
PLN 499
  • Ankieta online "Poznaj swój biznes i daj się poznać!" (formularz Google, 21 pytań pytań otwartych, czas potrzebny na wypełnienie ok. 1 - 1.5 h)
  • Przewodnik do ankiety, w którym tłumaczę pytania i podaję przykłady, więc wypełniasz ją dokładniej i osiągamy lepszy efekt (PDF)
  • Wyniki Audytu, czyli szczegółowy raport dotyczący Twojej strony internetowej i profilu na Instagramie (około 9-12 stron PDF)
  • E-book "Skuteczny fanpage na Facebooku. Stwórz miejsce, które przyciągnie i zatrzyma Klientów" + checklista do samodzielnej analizy
  • 30-minutowe spotkanie podsumowujące na Skype, w czasie którego odpowiem na Twoje pytania (nie jest obowiązkowe, ale polecam!)
  • Bonus! E-book "11 pytań o Instagram - jak łatwo stworzyć ładny profil i oszczędzić czas?" który ułatwi planowanie strategii komunikacji i działania
Limit Miejsc

Jak nie tracić czasu na nieskuteczne działania?

W lipcu prowadziłam konsultacje dla Kobiet rozwijających marki, online, które szukają odpowiedniego kierunku. Byłam zaskoczona, gdy kilka z nich powiedziało, że mogą osiągnąć więcej, ale najpierw muszą ogarnąć swoją ofertę i nowe posty na Instagramie.

To jest kolejność, która zwiastuje stratę czasu i szybki powrót do punktu wyjścia. Dlaczego? Jeśli nie dowiesz się wszystkiego o swoim Kliencie, nie będziesz w stanie stworzyć oferty, po którą będzie chciał sięgnąć. Co za tym idzie, nie stworzysz skutecznej komunikacji, opisów produktów czy strony O MNIE, która zachwyca i sprzedaje

usługa audyt Podróż do Instaświata

Audyt biznesu, czyli poznaj Klienta, swoją markę i działaj skuteczniej

Audyt biznesu i Facebooka wyniki

Jak mogę Ci pomóc? Audyt biznesu Podróż do Świata Treści to autorska konsultacja indywidualna Twojego biznesu w formie analizy Twoich Miejsc w Sieci. 

Wierzę, że zmiany muszą się zacząć od wewnątrz, żebyś mogła zachwycić na zewnątrz. Zabiorę Cię w podróż po zakamarkach Twojego biznesu, wskażę mocne i słabsze strony Twoich Miejsc w Sieci. Pokażę proste rozwiązania, które pozwolą ograniczyć czas spędzany online i tworzyć treści oraz opisy, które odpowiadają na potrzeby Klienta. Przyciągniesz i zatrzymasz jego uwagę na dłużej.

Nie musisz mieć ogromnych zasięgów i tysięcy obserwatorów, żeby odnosić sukcesy. Kluczem jest zrozumienie swojego biznesu i potrzeb Klienta. Zbuduj małą, ale zaangażowaną społeczność. Zadbaj o swoje treści oraz wizerunek w sieci. Daj się poznać z najlepszej strony!

Jak Podróż do Świata Treści wzmocni Twoją markę (także osobistą)?

Profil na Instagramie

Odpowiem Ci na pytanie, czy w pełni wykorzystujesz potencjał profilu na Instagramie i czy treści i opisy, które tworzysz wspierają Twoją markę, 
podkreślają zalety Twoje i Twojej oferty.

Profil na Facebooku

Otrzymasz ode mnie materiał, który krok
po kroku pozwoli Ci sprawdzić czy Twój wizerunek na Facebooku jest skuteczny
i pozwala szybko zrozumieć potencjalnym Klientom, że są w dobrym miejscu.

Treści w Twoim Biznesie

Powiem Ci czy Twoja oferta, sposób jej prezentowania i opisy są jasne, zrozumiałe
i czytelne. Czy dobrze wykorzystujesz język korzyści, czy opisy oferty odpowiadają na pytania Klientów i rozwiewają ich obawy?

Co wyróżnia Podróż do Świata Treści od innych audytów biznesu?

Fundamenty marki

Wypełnisz ankietę, która pozwoli Ci z moją pomocą ustalić, kim jest Twój Klient Idealny, czego potrzebuje i jaką wartość mu dajesz oraz co Cię wyróżnia, jaka jest misja Twojej marki i jak chcesz być postrzegana.

Forma pisemna

Wiem, że szybciej byłoby porozmawiać. Słowo pisane zostaje jednak w głowie na dłużej. Taka forma pozwala na swobodną analizę ankiety i odpowiedzi. Uczestniczki bardzo ją sobie chwalą.

Wsparcie i motywacja

Dostaniesz feedback o swojej
firmie i jej mocnych stronach. Zastanowimy się, co możesz poprawić i co jeszcze możesz zrobić dla swoich Klientów. Będzie pozytywnie i inspirująco, ale nie zabraknie też wyzwań!

Wakacyjny klimat

Chciałam połączyć pożyteczne
z przyjemnym. Konsultacja opakowana jest w motyw podróży, który dodaje jej
lekkości. W końcu najlepsze pomysły pojawiają się, gdy
mamy zrelaksowaną głowę!

FAQ, czyli odpowiadam na pytania zanim zdążysz je zadać!

Podróż do Instaświata jest analizą fundamentów marki i profilu na Instagramie (w pakiecie jest dostęp do ankiety, Przewodnik do ankiety i mini e-book 11 pytań o Instagram). Na koniec można dopłacić do pełnej wersji audytu.

Pełna wersja audytu Podróż do Świata Treści zawiera dokładnie to samo co Podróż do Instaświata, a dodatkowo w skład pakietu wchodzą: analiza strony internetowej, materiał do samodzielnego audytu profilu na Instagramie oraz 30 minut podsumowującej konsultacji online.

Wszystkie materiały oraz link do ankiety (ostatnia strona Przewodnika!) otrzymasz od razu po dokonaniu wpłaty Tpay. Jeśli wybierzesz tradycyjny przelew, to wyślę je w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty.

Wypełnij ankietę w ciągu 3 dni roboczych. W ciągu kolejnych max. 10 dni roboczych, otrzymasz ode mnie wyniki analizy na adres e-mail podany w zamówieniu. Następnie umawiamy się na 30 minutowe podsumowanie online na Messenger. Możesz mi wcześniej wysłać tematy, które chcesz poruszyć, żebym mogła precyzyjniej Ci pomóc. To, ile czasu zajmie Ci wprowadzenie zmian, zależy już wyłącznie od Ciebie. Radzę Ci jednak – zacznij działać od razu!

plan audytu biznesu Podróż do świata treści

 

Najwięcej z konsultacji skorzystają Kobiety, które nie mają mocnych fundamentów marki (dokładnie określony odbiorca, cel działania w sieci, strategia treści i działania itd). Nie czują się pewnie w mediach społecznościowych, nie mają na ich temat dużej wiedzy, nie wykorzystują w pełni ich możliwości, nie znają się na języku korzyści i krępuje je mówienie o sobie oraz swojej ofercie.  Pracuję z freelancerkami, blogerkami i Kobietami rozwijającymi małe marki online (produkty i usługi)= własnego autorstwa), które są odpowiedzialne za większość działań w swoich firmach.

Pracowałam z Kobietami, które rozwijają swoje firmy od kilku lat, inne dopiero planują ją założyć. Niektóre z nich stanęły w miejscu i nie wiedzą co dalej. Inne dopiero zaczynają i chcą uniknąć błędów, liczą na konkretną informację zwrotną, merytoryczne wskazówki i życzliwe wsparcie. 

Jeśli nie jesteś pewna czy Podróż do Świata Treści jest odpowiednią ofertą dla Ciebie – napisz do mnie na agnieszka@wswiecietresci.pl, podaj mi adresy swoich Miejsc w Sieci, a uczciwie ocenię czy coś jest jeszcze do zrobienia.

Nie! Jeśli prowadzisz bloga, profil na Instagramie i Facebooku, zbudowałaś społeczność i myślisz o wypuszczeniu pierwszego produktu lub usługi to też mogę Ci pomóc. Co więcej, odpowiadając na pytania z ankiety, będziesz mogła zastanowić się nad ofertą i profilem Klienta Idealnego. Bywa, że Kobiety biorące udział w konsultacji mają różne pomysły, ale nie są ich pewne. Wspólnie to analizujemy. Zdarza się też, że czytając ankietę dostrzegam potencjał tam, gdzie uczestniczka go nie widzi i pojawiają się nowe pomysły.

Jeśli pisanie to Twoja pasja i świetnie się znasz na mediach społecznościowych lub zatrudniasz specjalistów, copywriterów, osoby tworzące opisy produktów na zlecenie to Podróż do Świata Treści raczej Ci się nie przyda. Analogicznie – jeśli Twoją stronę internetową tworzyło studio graficzne, która zadbało o identyfikację wizualną i treści (np. we współpracy z copywriterem), to analiza będzie co najwyżej uporządkowaniem wiedzy. Poza tym analiza nie jest audytem treści pod kątem SEO, a ich użyteczności dla Klienta i spójności wizerunku.

Nie, branża nie ma znaczenia, ale ważny jest rodzaj działalności. Jeśli jesteś twórcą tj. sprzedajesz własne produkty i usługi lub prowadzisz bloga, to Podróż do Świata Treści jest dla Ciebie. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. Żadnej branży się nie boję!

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

Jeśli mieszkasz za granicą, jesteś płatnikiem VAT i chcesz otrzymać fakturę, musisz rozliczyć VAT w miejscu swojego zamieszkania, zgodnie z obowiązującym w danym kraju prawem. W sprawie szczegółów i żeby nie dublować VATu, napisz do mnie przed dokonaniem zakupu na agnieszka@wswiecietresci.pl.

Przelew tradycyjny lub szybki przelew Tpay. Nie przyjmuję płatności gotówką.

Tak!  Jeśli uznasz, że chcesz wprowadzić większe zmiany, ale nie masz na to czasu lub po prostu ufasz, że zrobię to dobrze – możemy zacząć działać. Przygotuję dla Ciebie wycenę i ustalimy terminy realizacji zlecenia. 

Klientki o Podróży do Świata Treści: