Rozwiń markę online i działaj pewnie w sieci!

Chcesz działać skutecznie online i podkreślać swoje mocne strony?

Rozwiń małą markę online! Zapraszam Cię na autorskie konsultacje związane z Twoimi Miejscami w Sieci. Ich celem jest stworzenie spójnej i świadomej marki, poprzez określenie sytuacji wyjściowej, a następnie stworzenie komunikacji, która trafi precyzyjnie w potrzeby Klienta Idealnego, pozwoli nawiązać i utrzymać z nim relację oraz sprzedawać bez poczucia “wciskania”. Pracujemy w bezpiecznej i serdeczniej atmosferze. Diagnozujemy problemy związane z komunikacją, prezentacją Twojej oferty, wypracowujemy skuteczne i proste rozwiązania, które pozwalają zachwycać.

Rozwiń markę online w sposób, którego najbardziej potrzebujesz:​

Krok 1 - od tego zacznij! Indywidualna analiza biznesu

Krok 2- co po Audycie? Współpraca indywidualna

Wolisz samodzielną pracę lub chcesz uporządkować myśli?

Chcesz zrobić stronę O MNIE samodzielnie?

To świetnie się składa! Korzystając z mojego workbooka przeanalizujesz swoje mocne strony, opiszesz Klienta Idealnego, zastanowisz się nad wartością, jaką mu dajesz. Na przykładzie stron
O MNIE dla usług lub produktów fizycznych stworzysz własną, ale
też dowiesz się jak wykorzystać stronę O MNIE w innych Miejscach
w Sieci, jak stworzyć wyróżnioną relację o marce na Instagramie, jak wybrać zdjęcie i co zrobić, jeśli go nie masz. W tym materiale zdradzę Ci sekrety i zasady jakimi się kieruję, tworząc strony O MNIE dla moich Klientek. Strony, które odmieniają ich marki online.