Strona O MNIE jak ją napisać

Strona "O mnie", która sprzedaje - jak ją stworzyć i dlaczego to jest ważne?

Pracując z Kobietami przy audytach biznesu, byłam zaskoczona, jak wiele z nich nie ma strony O MNIE lub posiada stronę, która nie wspiera ich marki. W ankietach czytałam o ich niezwykłych historiach, pięknej drodze do osiągnięcia wymarzonego celu i założenia własnej firmy. O ich wykształceniu, doświadczeniu i pasji, z jaką tworzą swoją ofertę.

Zaczęłam pytać Dlaczego tak mało o tym mówisz? Dlaczego Twój odbiorca nic o Tobie nie wie? W odpowiedzi słyszałam, że nie ma w tym nic ciekawego. Wiele Kobiet myśli, że ich historia jest “normalna”. Chciałabym to zmienić, ponieważ w pozornie zwykłych doświadczeniach, zawsze kryje się wartość dla Twojego Klienta.  A to Klient jest najważniejszy!

Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia, zaczynasz rozkręcać firmę lub nieśmiało o niej myślisz – razem znajdziemy Twoje mocne strony, punkty z przeszłości o których warto mówić i zastanowimy się, w jaki sposób zmieniasz życie swoich Klientów. Bo każda z nas to robi! Czasem są to drobne zmiany, innym razem duże. Prowadzimy firmy po to, żeby dać Klientowi konkretną wartość, umilić lub ułatwić jego codzienność lub życie zawodowe.

Strona O MNIE, która zachwyca i sprzedaje, powinna:

Pomoc w stworzeniu strony o mnie

Chętnie pomogę Ci ją stworzyć!

Strona "O mnie", która zachwyca i sprzedaje

Stwórz ją w 3 prostych krokach z moją pomocą
PLN 249
  • Ankieta online, która pozwoli nam wyciągnąć z Twojej marki to, co najlepsze
  • Szkic strony "O mnie", która pokazuje najlepszą wersję Ciebie!
  • Możliwość mailowego zadawania pytań przez 2 dni
Limit Miejsc

Zachwycająca strona "O mnie", która sprzedaje w 3 prostych krokach:

Pozwól się poznać i polubić!

Po zakupie usługi otrzymasz link do ankiety Google, która pozwoli Ci przemyśleć ważne kwestie związane z Twoją działalnością, a mi poznać Cię lepiej i wyciągnąć to, co najlepsze!

Wysyłam Ci szkic strony "O mnie"

Opartej o Twoją historię, wartość jaką dajesz Klientom, Twoje wartości i marzenia Klientów, które możesz spełnić. Po przesłaniu szkicu, możesz przez 2 dni zadawać pytania.

Pokaż światu prawdziwą siebie!

Możesz opublikować stronę "O mnie" w takiej formie, jaką dostaniesz lub nanieść własne poprawki. Dołącz odpowiednie zdjęcie i zachwyć potencjalnych Klientów!

Klientki o stronach O MNIE, które razem stworzyłyśmy: