Workbook strona O MNIE

Workbook Strona O mnie

Stwórz w zaledwie 3 godziny stronę O MNIE, która zachwyca i sprzedaje!

workbook Strona O MNIE, która sprzedaje

Rozwijasz małą markę online i chcesz skuteczniej trafiać do Klientów?

Działasz w konkurencyjnej branży, sprzedając swoje produkty (zabawki, dekoracje do domu, biżuterię, ubrania, dodatki itp.) lub usługi (fotograficzne, coachingowe, korektorskie, copywriterskie i inne)?

Jesteś świetna w tym, co robisz, ale nie umiesz opowiedzieć światu o tym, co Cię wyróżnia. Swoją stronę O MNIE pisałaś na szybko i nigdy nie zastanawiałaś się, czy wspiera ona Ciebie i Twoją markę, prawda? 

Czy wiesz, że Twoja strona O MNIE może:

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji?

Sytuacja, w której Klient porównując kilka ofert bez wahania wybiera Twoją jest możliwa!

Nie chcesz dłużej konkurować niską ceną?

Możesz zarabiać więcej, zamiast ciągle porównywać się z konkurencją i robić przeceny.

Chcesz trafiać do właściwych odbiorców?

Czas skończyć z powtarzającymi się pytaniami Klientów, które nie finalizują współpracy!

Workbook Strona O MNIE, która zachwyca i sprzedaje to:

Workbook Strona O MNIE

PLN 89
  • Workbook Strona O MNIE, która sprzedaje i zachwyca
workbook strona O mnie - napisz dobrą stronę o mnie

Uważasz, że strona O MNIE jest prosta do napisania?

Większość małych firm tak uważa. Z morza podobnych ofert, potencjalny Klient wybierze tę, która jest najbliższa jego marzeniom oraz sytuacji. Nie interesuje go Twoje CV, zbiór przypadkowych umiejętności ani banały, takie jak innowacyjne rozwiązania, wyjątkowa jakość, dbałość o najmniejsze szczegóły, autorskie metody, aktualne trendy, atrakcyjne wzornictwo, najwyższe standardy obsługi, produkty zrodzone z pasji

Duże marki i znani twórcy nie muszą dbać o strony O MNIE, ponieważ… są już znani. Dla małych marek stworzenie dobrej zakładki O MNIE jest bardzo ważne. Pomaga podkreślić ich wyróżniki, wartość jaką dają Klientowi oraz powody, dla których miałby zostawić u nich pieniądze.

Kim jestem?

zachwycająca strona O MNIE, jak ją napisać poprawnie?

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska. Skończyłam zarządzanie przedsiębiorstwem, przez lata zajmowałam się sprzedażą i budowaniem relacji z Klientami. Wykształcenie, doświadczenie i lata nauki “po godzinach”, połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstał Świat Treści, który pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze. 

Pracuję z Kobietami, które oferują usługi lub produkty i budują marki online. Są świetne w tym, co robią, ale nie zawsze umieją odpowiednio opowiadać o sobie w sieci, zaprezentować oferty w sposób, która trafi do właściwych odbiorców. Blokują je przekonania lub brak świadomości, jak ważne jest umiejętne wykorzystanie słów w biznesie. Pomagam im odnaleźć właściwą drogę i zachwycić wizerunkiem w sieci.

Zerknij na często spotykane opisy ze stron O MNIE:

Samodzielnie projektujemy i szyjemy torebki oraz plecaki, głównie dla Kobiet, ale też dla mężczyzn. Szyjemy w Polsce, stawiamy na najwyższej jakości materiały. Naszym pomysłem na biznes od początku była jakość oraz niebanalne, wyjątkowe wzornictwo. Doskonałe wykończenie naszych prac to dla nas priorytet. A to wszystko łączymy z ceną, na którą każdy może sobie pozwolić, co jest naszym powodem do dumy!

Jesteśmy Ala i Zosia, koleżanki z korporacji. Od dawna lubiłyśmy szyć, tworzyć, pasjonowałyśmy się modą. Ala skończyła liceum odzieżowe, Zosia od małego robiła z babcią na drutach. Połączyłyśmy siły, żeby stworzyć piękne akcesoria dla kobiet takich, jak my. Najpierw dla rodziny i dla znajomych, teraz także dla Ciebie! Wierzymy, że coś przypadnie Ci do gustu!

jak napisać stronę o mnie produkty fizyczne
jak napisać stronę o mnie usługa korekty

Mam na imię Kasia i jestem korektorką. Od dziecka lubiłam pisać i czytać książki, marzyłam, żeby obracać się w świecie słowa. Wytrwale dążyłam do tego celu i cieszę się, że mogę realizować swoją pasję. Zadbam o to, żeby Twój tekst był zgodny z zasadami gramatyki, ortografii i interpunkcji, poprawny stylistycznie, logiczny i zwrócę uwagę na kompozycję. Chętnie zajmę się również poprawieniem błędów składu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pracuję z wydawnictwami, organizacjami pozarządowymi, firmami, a także z osobami fizycznymi, blogerami. Sprawdzanie błędów we własnych tekstach jest trudne i żmudne, więc warto to zlecić specjaliście!

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się za pomocą e-maila lub formularza (zakładka Kontakt).

Nie idź tą drogą! Pozwól właściwym Klientom zrozumieć, że to na Ciebie czekali 🙂

Klientki o workbooku i stronach O MNIE

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI